B2B Yazılım Geliştirme

B2B uygulamaları ile, zamandan tasarruf ederek işinizi karmaşık olmaktan çıkarır ve sistematik çözümlerle olası hatalardan kurtulursunuz.

Yaygın e-iş modellerinden bir tanesi B2B (Business to business) ile sektörünüze ve işletmenize uygun uygulamalar geliştirerek bayi, şube veya toptancılarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. B2B uygulamaları ile, zamandan tasarruf ederek işinizi karmaşık olmaktan çıkarır ve sistematik çözümlerle olası hatalardan kurtulursunuz.

B2B yazılımları ile, toptancı ve bayilerinizin kolaylıkla sipariş vermelerini sağlayabilir. Bir taraftan bayilerinizi farklı fiyat politikalarıyla sınıflandırabilirsiniz. Bayileriniz, siparişlerini ve stok durumlarınızı anında görüntüleyebilmektedir.

Satış ekibiniz, mobil veya tablet cihazlarından sahada kolaylıkla yeni siparişler oluşturabilir. Böylelikle anında sağlıklı raporlar alabilirsiniz.Müşterilerinize sunmuş olduğunuz çevrimiçi destek sayesinde iletişimlerinizi daha hızlı, daha etkin ve daha düşük maliyetli hale getirebilirsiniz. Reçel Interactive olarak, bütün ekranları ve kullanıcı davranışlarını sizlerin istekleri doğrultusunda özel olarak geliştirerek sizlere uygun, esnek çözümler sunuyoruz.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.