B2C Yazılım Geliştirme (E-Ticaret)

Özel e-ticaret yazılımlarımızda, satışlarınızı artırmanız için gereken her adım önceden planlanmış ve arama motorları için her detay önceden düşünülmüştür.

İşletmelerin son tüketiciye satış yapmasını sağlayan e-ticaret uygulamalarımız tamamen size özel olarak  tasarım ve yazılım modülleri ile geliştirilmektedir. Özel e-ticaret yazılımlarımızda, satışlarınızı artırmanız için gereken her adım önceden planlanmış ve arama motorları için her detay önceden düşünülmüştür.

Tasarımlarımız, kurumunuzun kültürünü yansıtan, satışa odaklı, son derece esnek bir şekilde hazırlanır ve bütün ekranlara göre tasarlanır. Altyapımız, hazır e-ticaret paketlerinden farklı olarak SEO uyumludur. Geliştirdiğimiz özel yönetici paneli ile siparişlerinizi kolayca yönetebilir, projenizin tüm modüllerine hiçbir kısıtlama olmadan kolayca müdahale edebilirsiniz.

Projeniz yayına alındıktan sonra geliştirme desteği verebilmekte, değişen ihtiyaçlarınıza karşılık yeni çözümler üretebilmekteyiz.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.