Site ve Videolarınız İçin Ücretsiz 8 Banner Mockup Tasarımları

Site ve Videolarınız İçin Ücretsiz 8 Banner Mockup Tasarımları

Bannerlar, özellikle internet reklamcılığında kullanılan en yaygın araçlardan biridir. Websitelerine çeşitli boyutlarda yerleştirilen bannerlar, sayfaların görsel olarak güzel gözükmesine yardımcı olur. Sayfa içeriğine göre yerleştirilen bannerlar, sayfanın içeriğini her anlamda güçlendiren ve sıkça kullanılan bir araçtır.

Youtube’un yaygın kullanımıyla daha da yaygınlaşan bannerlar, videolarda video içeriğine uygun şekillerde ve videonun kalitesini arttırmak amacıyla çeşitli boyutlarda kullanılmaktadır. Video içinde ses ve video kaydı harici ek açıklamalar ve içeriği güçlendiren diğer not ve görsel öğeler, banner şeklinde video içerisinde barındırılabilir. Bu sayede videonun kalitesi ve izleyici memnuniyeti de artmış olur ve artan kalite sayesinde daha fazla izleyiciye ulaşma olasılığı artar.

Reklam, site içi veya video içi olmak üzere kullanabileceğiniz bu bannerları, isterseniz kendiniz tasarlayabilir, isterseniz hazır banner mockupları ile kolayca yapabilirsiniz. Zaman kazandırma açısından ve tasarım bilgisi olmayanlar için ücretsiz banner mockupları çok işe yarar bir yöntemdir. Aşağıda sizin için sıralayacağımız banner mockup tasarımları sayesinde, siz de tasarımda birkaç değişiklik yaparak dilediğiniz bannerları elde edebilirsiniz.

Eğer bannerları kendiniz tasarlamak yapmak isterseniz, Afgan Rasulov'un yayınlamış olduğu aşağıdaki videodan banner tasarımını öğrenebilirsiniz.

 

YORUM YAP

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.