Ücretsiz Kartvizit Mockup Tasarımları

Ücretsiz Kartvizit Mockup Tasarımları

Basit olarak anlatmak gerekirse, şahıs ve firma için hazırlanan, taşınabilirliği kolay olan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerle iletişim bilgilerinin yer aldığı küçük kartlar olarak tanımlayabiliriz kartvizitleri. Kartvizit sayesinde, müşteriler ve müşteri olma potansiyeli taşıyan kurum ve şahıslar, kartvizit sahibine rahatlıkla ulaşarak kolay bir şekilde iletişim sağlamış olurlar.

Genellikle küçük ölçülere sahip olan ve yaklaşık 5.5 x 8.5 cm ölçülerindeki klasik kartvizitler, kurumsallığı, güveni, iş ciddiyetini temsil ederler. Yeni iş ilişkilerine imkan sağladığı gibi de, mevcut iş ilişkilerinin sürdürülebilir olması açısından oldukça faydalıdır.

Aşağıda yer alan çeşitli kartvizit mockup tasarımlarıyla siz de rahatlıkla kartvizite sahip olabilirsiniz. Ücretsiz mockuplar tasarım maliyetinden kurtardığı için, özellikle serbest çalışanlar ve yeni işletmeler için çoğunlukla tercih edilen seçenekler arasındadır.

Beğendiğiniz mockup tasarımının üzerine tıklayarak, ilgili sayfadan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

YORUM YAP

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.