Ücretsiz Kurumsal Logo Mockupları (PSD)

Ücretsiz Kurumsal Logo Mockupları (PSD)

Ticaret dünyasında, bir mal veya hizmetin diğerlerinden ayrılabilmesi için, bu hizmet veya malı üreten kişi veya kurumların ayırt edilebilmesi ve marka değeri oluşturabilmesi adına logo kullanılmaktadır. Kısaca logo, bir kurum veya kuruluşun kedine seçtiği, kendini tanıtan resim, harf vb… materyallerden oluşan bir özel işarettir diyebiliriz.

Marka bilinci oluşturmak ve tüketiciyi kendine çekme, sektörde kendini tanıtabilme amaçlı birçok firma kendine özel, basit fakat dikkat çekici logolar kullanmaktadır. Basit olmasının en büyük avantajı, kolay bir şekilde akılda kalmasıdır. Karmaşık olan çeşitli logolar, diğer karmaşık logo kullanan kurumlarla karıştırılma durumu olmaması adına özel ve basit olarak logo seçmeye çalışırlar.

Logo bir tasarım işi olduğu için, logo tasarlayacak kişilerin bu işte bilgili ve yetenekli olması gerekmektedir. Bu sebeple logo tasarımı için hizmet kiralanabilir. Aynı zamanda kişi kendi logosunu da oluşturabilmektedir. Bunun kolay yolu olarak kurumsal logo mockuplarını kullanabilirsiniz. Kurumsal logo mockupları sayesinde zaman kaybetmeden, maliyetsiz bir şekilde ihtiyacınıza uygun logoyu elde edebilirsiniz. İnternet dünyasında, birbirinden çeşitli ve birbirinden farklı birçok kurumsal logo mockup tasarımları bulunmaktadır. Biz ise, sizler için en beğendiğimiz mockupları aşağıda sıraladık. Kurumsal logo mockuplarını indirmek için, görselin altında bulunan bağlantılara tıklayıp ilgili mockupı kolay bir şekilde indirebilir ve istediğiniz şekilde ücretsiz kurumsal logo mockuplarını düzenleyebilirsiniz.

Fish logo template Free Psd

İndirmek için tıklayın.

Realistic logo mock up presentation Free Psd

İndirmek için tıklayın.

Gold Logo Mock Up On Black Leather Free Psd

İndirmek için tıklayın.

Stamped logo mock up Free Psd

İndirmek için tıklayın.

University insignia on wood Free Psd

İndirmek için tıklayın.

Engraved motors logo Free Psd

İndirmek için tıklayın.

Letterpress logo Free Psd

İndirmek için tıklayın.

Logo on wooden table mock up Free Psd

İndirmek için tıklayın.

YORUM YAP

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.