Web Tasarım Konusunda Bizi Ayrıcalıklı Yapan 7 Özellik

Web Tasarım Konusunda Bizi Ayrıcalıklı Yapan 7 Özellik

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiniz. Bu web sitenin teknolojiye ayak uydurmasını, ziyaretçilerinizi etkilemesini ve sizi mutlu eden geri dönüşler getirmesini istiyorsunuz. Ancak hangi kurumla çalışacağınızı, size en iyi sonucu kimin vereceğini bilmiyorsunuz. İnternette ufak bir arama yaptığınızda karşınıza birbirine benzer kuruluşlar çıkıyor ve bu sizin daha da kararsız olmanıza neden oluyor. Bu yazımızda web tasarım yaptırırken bizi seçmenize neden olacak  7 özellikten bahsedeceğiz.

1. Özgünlük ve 100% Beğenme Garantisi

Tasarımlarımız güncel trendler ile uyumlu, sanatsal çizgilere sahip ve kurumunuzu en iyi ifade edebilecek şekilde tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır. Tasarımlarımızı alternatifleri ile birlikte sizlere sunarken, bu konuda dile getirebileceğiniz görüş ve öneriler sonrasında bizden revizeler veya yeni alternatifler talep edebilirsiniz.
 

2. Bütün cihazlar ile uyumlu ekrana göre şekil alan tasarımlar

Tüm tasarımlarımız bütün cihazlar ile uyumlu olacak şekilde ( bilgisayar-tablet-mobil ) kodlanmaktadır. Her platform için ayrı tasarım yaptırmanıza gerek kalmadan, ziyaretçilerinize web sitenizi gezerken büyük kolaylıklar sağlayabilirsiniz.

3. Her zaman yeni ve güvenilir teknoloji

Web sitenizin altyapısı güncel ve güvenilir teknolojiler ile geliştirilmektedir. Ayrıca yapmış olduğumuz bütün projeler, belirlemiş olduğumuz performans ve güvenlik kriterlerinden geçtikten sonra yayına açılır.

4. Arama motorlarında daha kolay yükselmenizi sağlayan yazılım mimarisi

Projelerin geliştirme aşamasında, temel ve modern seo kurallarına dikkate alır. Projenizi bu kurallara göre geliştiririz.Böylece arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanız kolaylaşır. Sektörünüzdeki rakiplerinize göre daha avantajlı bir durumda olursunuz.

 

5. Kullanıcı dostu uyarlanabilir yönetim paneli

Özel olarak geliştirdiğimiz web sitesi yönetim paneli ile, internet sitenizdeki tüm modülleri herhangi bir kısıtlama olmadan kontrol edebilir. İstediğiniz dilde içeriklerinizi kolayca ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. 

 

6. Kolay anlaşılır istatistikler ve raporlama

Web siteniz ne kadar ziyaretçi almış veya web sitenize gelen ziyaretçilerin nasıl geldiklerini görebilmeniz için bazen karmaşık işlemler yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırlamış  olduğumuz web sitesinin yönetim panelinde yer alan basit ve anlaşılır grafikler ile bu sonuçları raporlamanız kolay ve çabuk ulaşılabilir hale getirilmiştir.

 

7. Teknik destek hizmeti ve geliştirme imkanı 

Web siteniz yayın hayatına başladıktan sonra bir ay boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti vermekte, bakım destek ve geliştirme desteği sunmaktayız.

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, projelerinizi anlatmak veya sadece bir merhaba demek için bizimle temasa geçebilirsiniz.

YORUM YAP

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.