E-Ticaret Web Tasarım

Reçel Interactive olarak, sanatsal çizgilere sahip tasarımlar ve kullanıcı dostu arayüzler ile potansiyel müşterilerinizin alışveriş yaparken göz zevklerine hitap eden kolay, anlaşılır, aynı zamanda güvenilir projeler geliştiriyoruz.

Son yıllarda yaşadığımız teknolojik gelişmeler, ekonomik alışkanlıklarla ilgili tüm alanları doğrudan yeniden düzenlemeye başladı. Günümüzde birçok orta ve büyük ölçekli mağaza, satış merkezlerinin yanında e-ticaret siteleri aracılığıyla pazarlama ağlarını genişletmeyi hedefliyor. E-ticaretle beraber, tüketiciler açısından rahatlık ve konfor getiren sonuçlar doğmuştur. Tüketiciler zamandan tasarruf etme lüksüne sahip olmuştur.

E-ticaretin çabuk ulaşılabilirliğin yanında düşük maliyetli olması, dağıtımda kolaylık sağlaması, tüketiciyle rahat etkileşim kurabilmesi, 24 saat hizmet avantajı ve anında satış özelliklerini gibi kolaylıkları nedeniyle şirketlerin normal ticarete alternatif olmakla yetinmeyip onunla birlikte paralel giden bir satış aracı halini almıştır.

Reçel Interactive olarak, sanatsal çizgilere sahip tasarımlar ve kullanıcı dostu arayüzler ile potansiyel müşterilerinizin alışveriş yaparken göz zevklerine hitap eden kolay, anlaşılır, aynı zamanda güvenilir projeler geliştiriyoruz. Kurumunuzun tedarikten, teslimata uzanan bütün süreçlerinde sizlere altyapısal kolaylıklar sağlıyor ve her daim destekler veriyoruz.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.