Hybrid (Karma) Mobil Uygulama

Hybrid mobil uygulamalar, HTML5 ve Angular mimarisi ile tek bir geliştirme ortamında hem Android hem de iOS platformları üzerinde çalışabilen Cross-platform(çapraz platform) uygulamalardır.

Hybrid mobil uygulamalar, HTML5 ve Angular mimarisi ile tek bir geliştirme ortamında hem Android hem de iOS platformları üzerinde çalışabilen Cross-platform(çapraz platform) uygulamalardır. Hibrit uygulamalar, daha hızlıdır. Bakımı kolay ve basittir. Tek bir kod ile çoklu uygulama geliştirebilirsiniz. Cordova, Titanium, Xamarin gibi geliştirme platformları vardır.

Daha hızlı ve geliştirmesi basit olan hybrid uygulamalar, native uygulamaların sunduğu “gerçek” platforma özgü kullanıcı deneyimine sahip değildir. Ayrıca hybrid altyapısı, bazı ilave eklentiler olmasına rağmen kamera, GPS, takvim gibi çekirdek cihaz özelliklerine tam olarak hakim değildir. Son olarak hybrid uygulamalar, özellikle oyun gibi detaylı ve grafiklerin bol olduğu çalışmalarda, native uygulamaların gerisinde kalır. Hybrid uygulamalar maliyetleri daha düşük ve daha hızlı geliştirilebildiği için tercih edilmektedir.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.