İntranet Yazılım

Tamamen ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre özel olarak geliştirilen intranet yazılımları ile şirket içi yönetimlerinize büyük faydalar sağlayabilirsiniz.

Masaüstü uygulamaların kısıtlı kullanım alanlarına sahip olması, sahada veya ofis dışında bulunan personellerinizin işlevselliğini düşürmektedir. Şirket içi internet uygulamaları, kurumların gerek duyduğu ihtiyaçlara göre özel olarak planlanıp geliştirilen yazılım projelerini kapsamaktadır. Müşteri ilişkileri, Proje Yönetimi, Stok Takibi, İ.K Yönetimi gibi modülleri barındırabilen intranet yazılımlar tamamen kurumun iç dinamiklerine göre tasarlanarak, kodlanır.

Kurumların, iletişim ve verimlilik konularında ihtiyaçlarını karşılayan intranet yazılımları, artık bir çok şirket tarafından tercih edilmektedir. Tamamen ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre özel olarak geliştirilen intranet yazılımları ile şirket içi yönetimlerinize büyük faydalar sağlayabilirsiniz.

Reçel Interactive olarak, sunduğumuz şirket içi yazılım çözümleri ile her sektör ve ölçekteki işletmelere hizmet vermekteyiz.  Hali hazırda birçok kuruma özel olarak geliştirdiğimiz özel çözümler ve edindiğimiz tecrübe ile işinizi daha da kolay hale getiriyoruz.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.