Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur. Yaptığımız işlerin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.

- Neden Reçel ?
Bütün çözümler bir fikirle başlar. Her fikir zaman içerisinde değişimlere uğrar
"Yıkanır. Ayıklanır. Bekletilir. Kaynatılır. Üzerine yeni ilaveler eklenir. Saklanır." 

Geçilen bütün bu aşamalardan sonra, başlangıçtaki fikirler kendine özgü ve doğal bir yapıyı meydana getirir.
Bizler de sonuçlanan her projenin buna benzer aşamalardan geçerek ortaya çıktığını düşünüyoruz.

- Biz Kimiz
Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur. Yaptığımız işlerin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.Sektörün iç dinamiklerini bilen ve teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine yeni nesil çözümler sunmayı hedefleyen Reçel Interactive, kişilerin veya kurumların istekleri doğrultusunda çalışmalarını tamamen size özel olarak geliştirmektedir.

Kurulan ilk iletişim ile birlikte müşterilerinin her anında yanında olan, teknik anlamdaki bilgi birikim ve tecrübesiyle onları doğru yönlendiren, müşterisiyle aynı dili konuşan, istek ve ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler getiren Reçel Interactive; Web Tasarım, Özel Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama, Seo Optimizasyon, Sosyal Medya ve Bilişim alanında Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Her fikir veya projeye aynı özveri ve ilgiyi gösteren uzman kadromuz ile, markanızı doğru belirlenmiş hedefler ve stratejiler eşliğinde en iyi şekilde yansıtır. Sizin için özel olarak hazırlanan çalışmamızı içine kattığımız yaratıcılık ve özgünlük ile hedef kitlenize en uygun şekilde takdim ederiz.Çalışmalarında inovatif düşünmeye ve karışılıklı etkileşime büyük bir önem veren Reçel Interactive, müşterilerine bilişim alanında sunduğu hizmetler ile sektörde öncü kuruluş olmayı hedeflemektedir.
 

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.