Kurumsal Web Tasarım

İşletmenizin kimliğini yansıtan, profesyonel olarak tasarlanmış, kullanıcı dostu ve modern teknolojiler ile kodlanmış web sitesi ile kurumunuzun web tasarım ihtiyacı konusunda sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Kurumunuzun web sitesi sizin sanal ortamdaki kimliğinizdir. Ziyaretçiler internet sitenize önceden giriş yaparak sizi web siteniz üzerinden tanımaya çalışır. İşletmenizin kimliğini yansıtan, profesyonel olarak tasarlanmış, kullanıcı dostu ve modern teknolojiler ile kodlanmış web sitesi ile kurumunuzun web tasarım ihtiyacı konusunda sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Kurumsal web siteleri, her aşaması sizlere özel olarak hazırlanan çalışmaları kapsamaktadır. Tasarımdan kodlamaya bütün süreçlerde sizleri dinleyen ekibimiz, isteklerinize uygun olarak size özel tasarım ve yazılım çalışmaları ile ziyaretçilerinize kolaylık sağlayan, kurumunuzun ruhunu yansıtan tasarımlar hazırlamaktadır.

Web sitesinin arka planında bulunan ve bünyemizdeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen özel  içerik yönetim sistemi ile web sitenizi A-Z ‘ye kolay bir şekilde yönetebilmekte ve istediğiniz gibi içeriklerinizi güncelleyebilmektesiniz.

Reçel Interactive, kurduğunuz ilk iletişimden itibaren sizleri doğru bir şekilde bilgilendirerek, projenizi özenle ve güvenle tamamlar. İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunar.
 

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.