Mobil Uyumlu Web Tasarım

Günümüzde mobil cihazlar üzerinden web sitelerine girme oranı %58’e yükselerek masaüstü kullanımını geride bırakmıştır. Bu nedenle artık responsive web tasarım dijital dünyada büyük bir gerekliliktir.

Responsive web tasarım farklı ekranlara göre otomatik olarak şekil alan web sitelerini ifade etmektedir. Web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan açılmasıyla site içindeki resim, yazı gibi öğelerin ekran genişliğine göre yeniden şekillendirilmesi ile oluşur. Tasarımlar masaüstü, tablet ve mobil olarak 3 şekilde hazırlanır.  Responsive web tasarım ile ziyaretçilerinize bilgisayar, tablet ve mobil cihaz ayırt etmeksizin rahat bir gezinme sağlayabilirsiniz.

Mobil uyumlu web siteleri bütün çözünürlüklerde sorunsuzca görüntülenerek, kullanıcı deneyimi açısından yüksek memnuniyet sağlar. Ayrıca web sitenizin responsive olarak kodlanması ve tasarlanması arama motorlarında yükselmeniz için size yardımcı olur. Günümüzde mobil cihazlar üzerinden web sitelerine girme oranı %58’e yükselerek masaüstü kullanımını geride bırakmıştır. Bu nedenle artık responsive web tasarım dijital dünyada büyük bir gerekliliktir.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.