Native (Yerli) Mobil Uygulama

Native uygulama, üzerinde çalıştığı platformun yeteneklerine ve bilgilerine doğrudan erişebilen, cihazın kendi dil ve IDE’si ile yazılmış-derlenmiş uygulamalara denir.

Native uygulama, üzerinde çalıştığı platformun yeteneklerine ve bilgilerine doğrudan erişebilen, cihazın kendi dil ve IDE’si ile yazılmış-derlenmiş uygulamalara denir. Native uygulamalar, her zaman en iyi performansı verir. Kullandığınız cihazların donanımsal ve yazılımsal bütün özelliklerine erişebilirsiniz. cihazın kendi bildirim sistemini kullanabilirsiniz. Ayrıca, native uygulamalarda cihazın kendi tasarım kitlerini de kullanabilirsiniz.

Native uygulamaların en büyük dezavantajı, sadece geliştirildikleri platformda çalışabilmeleridir. Yani birden fazla platformda desteklenen bir native uygulama geliştiremezsiniz. Bu da maliyeti etkileyen en önemli unsurdur.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.