Seo

Projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern seo kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.

Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)  Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerinde arama yapıldığında üst sıralarda yer almak için yapılan bir dizi işlemlere verilen genel addır. Doğru ve arama motorları kriterlerine göre yapılmış Arama Motoru Optimizasyonu etkili online marketing için en önemli noktadır. Önemli olan, şirket ve web sitenizin isminin yanında anahtar kelimelerinizin arandığında da hedef kitlenize ulaşılmasıdır.

Reçel Interactive olarak, projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern seo kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz. Uzmanlarımız özgün içeriğin gücü ile sitelerinizin hedef kitlelerde yükselmesini sağlar. Seo optimizasyon çalışmalarımızda, sitenizin bir önceki aydan daha iyi konumda olacağının garantisini veriyoruz.

Dünyaca ünlü Seo Optimizasyon kaynaklarından MOZ, Magestic SEO ve Ahref'in tüm araçlarını kullanmaya özen gösteriyoruz. İlerlemenin sürekli ve kalıcı olacağının garantisini müşterilerimize açıkca sunuyor ve bunun doğruluğunu ispat ediyoruz. Sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda kalıcı sonuçlar veren arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunuyoruz.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.