Seo uyumlu Web Tasarım

Kullanıcı deneyimini önemseyen, mobil uyumlu bir tasarım, size hem arama motorlarında, hem de ziyaretçileriniz açısından olumlu bir değer katacaktır.

Web sitelerinin başarılı olabilmeleri için, arama motorlarına teknik olarak uygun kodlanması, hem iç hem de dış bağlantıların doğru olarak yapılandırılması, ayrıca ziyaretçilere özgün bilgiyi kolay bir şekilde sunması gerekmektedir.

Kullanıcı deneyimini önemseyen, mobil uyumlu bir tasarım, size hem arama motorlarında, hem de ziyaretçileriniz açısından olumlu bir değer katacaktır. Web sitesinin mobil uyumlu olması ve standartlara uygun olarak kodlanması büyük bir gerekliliktir. Arama motorları, eski teknolojiler ile geliştirilmiş web sitelerini tavsiye etmemekte ve yönlendirmemektedir.Bu nedenle bir web sitesi geliştirilirken, hem kullanıcı deneyimine önem veren tasarıma sahip olmalı, hem de güncel teknolojiler ile arama motorlarına uygun bir şekilde kodlanmalıdır.

Ayrıca bir web sitesinin tüm kurallara uygun olarak geliştirilmesi arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmesi için bir garanti değil, ancak bir gerekliliktir. İç optimizasyon kurallarına uygun olarak geliştirilen web sitelerine doğru bir şekilde dış optimizasyon çalışmaları da yapılmalıdır.  Web sitesi 100% iç seo kurallarına uygun olarak geliştirilse de, rekabetçi kelimelerde dış seo çalışmalarını her zaman yapılmalıdır.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.