Sosyal Medya Yönetimi

Hedef Kitle Belirleme, İçerik ve Diyalog Yönetimi, Rakip Analizi, Reklam Yönetimi ve Analizler sosyal medya yönetiminde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardır.

Sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılması gerektiği, bu sürecin ne şekilde yönetildiği, kriz anında nasıl bir yöntem izleneceği ve dijital dünyadaki imajınızın nasıl kontrol edildiği gibi durumların bütününe sosyal medya yönetimi diyoruz. Dijital iletişim, sosyal medya ile etkileşimli hale gelmiştir. Markalar, sosyal medya hesaplarıyla toplulukları ve itibarlarını yönetebilmektedir.

Pek çok kişi sosyal medya yönetimi yapılması için ücret ödemeyi gereksiz bir harcama olarak görebiliyor. Ancak sosyal medya yönetimi sayesinde kurumların hesaplarının kontrollü ve güvenli bir şekilde yönetilmesi sağlanır. Müşteri ilişkileri tarafında verilen her bir cevabın, kurumunuza uygun dille yazılan içerikler, kurumsal kimliğiniz ile uygun olarak tasarlanan görsel çalışmalar, dijital dünyadaki itibarınızı büyük bir oranda etkilemektedir.

Hedef Kitle Belirleme, İçerik ve Diyalog Yönetimi, Rakip Analizi, Reklam Yönetimi ve Analizler sosyal medya yönetiminde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardır. Reçel Interactive, sosyal medya hesaplarının kontrollü bir şekilde büyüyerek daha fazla kişiye ulaşabilmesini hedefler. Markanıza en uygun strateji ve hedef kitleyi oluşturur. Doğrudan kurumsal kimliğinizi koruyarak etkili dijital pazarlama stratejileri ile ulaşılması istenen satış rakamlarına etki eder.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.