Startup Projeler

Reçel Interactive olarak, iş fikrinizi realiteye dönüştürmek için mobil ve web uygulamaları geliştirerek projenize değer katıyoruz. Sizlere, tasarımdan yazılıma ve pazarlama stratejisine kadar uçtan uca hizmetler sunuyoruz.

Bizler, hızlı büyümek için tasarlanmış ve buna uygun olan, geniş kitlelere hitap eden ve sunduğu hizmeti kullanıcıya ulaştıran, ihtiyaç gideren ve yeri geldiğinde ihtiyaç haline dönüşen, sürekliliğe sahip ve geliştirilmeye açık girişim fikirlerine STARTUP diyoruz.

Reçel Interactive olarak, iş fikrinizi realiteye dönüştürmek için mobil ve web uygulamaları geliştirerek projenize değer katıyoruz. Sizlere, tasarımdan yazılıma ve pazarlama stratejisine kadar uçtan uca hizmetler sunuyoruz. Her projede iş fikrinin hedef kitlesine uygun olarak, ziyaretçilere kaliteli bir deneyim yaşatacak arayüzler geliştiriyoruz. Hem mobil hem de web uygulamalarında, kullanım senaryolarına uygun olarak, güncel teknolojiler ile kodlanan yapılar hazırlıyoruz.

Projelerin, test ve kalite kontrol çalışmaları tamamlandıktan sonra, etkili pazarlama stratejileri ile kullanıcı edinme ve kalıcılık sağlama konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemen  sizde fikrinizi bizimle paylaşmak için irtibata geçin.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.