Web Tasarım

Sanatsal çizgilere sahip, özgün ve teknik altyapısı güçlü tasarımlar ile web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz

Günümüzde internetin de yaygınlaşmasıyla birlikte web sitelerine olan önem artmıştır. Web tasarım, sizin sanal ortamdaki kimliğinizdir. Kullanıcılar sitenize ulaştığında sizden önce web sitenizi görmekte ve sizi web siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar.

Bu yüzden web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyor. Konusunda uzman kadromuz ile tasarım kalitesi yüksek, sanatsal çizgilere sahip, özgün ve teknik altyapısı güçlü tasarımlar ile web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz. 


Responsive Web Tasarım
Responsive web tasarım farklı ekranlara göre otomatik olarak şekil alan web sitelerini ifade etmektedir.Responsive web tasarım ile ziyaretçilerinize bilgisayar, tablet ve mobil cihaz ayırt etmeksizin rahat bir gezinme sağlayabilirsiniz. Responsive teknolojisi en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir.


Reçel CMS - Web Sitesi Yönetim Paneli
Reçel CMS, web sitenizi internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar veya mobil cihaz üzerinden yönetebilmenize olanak sağlar. Bir web sitesindeki tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak geliştirilmiş, en güncel yazılım dili ile kodlanmış, kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

Bu yönetim paneli ile hiç bir teknik bilgi gerektirmeden web sitenizi yönetebilir. Ziyaretçi analizlerini değerlendirebilir. Kullanıcılarınız ile interaktif olarak iletişime geçebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.