Web Yazılım

İhtiyaçlara cevap veren, sonuç odaklı, işlevsel ve kullanıcı dostu projeler üretiyoruz.

İş hedeflerinizde özel istekleriniz olabilir. Uygulamanızın başka sistemlerle uyumlu olabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel gereksinimleriniz gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır.

Uygulamanızın hızlı, güvenli, yüksek performanslı ve kullanıcı dostu bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi sizi özel yazılım kullanmaya doğru yöneltir.

Reçel Interactive olarak ihtiyaçlara cevap veren, sonuç odaklı, işlevsel ve kullanıcı dostu projeler üretiyoruz. Sisteminizi geliştirirken,şirketinizi analiz ediyoruz ve en iyi hizmeti verebilmek için uzman kadromuz ile modern çağın trendlerini takip ederek, size özel yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz

  • Reçel adını çok çeşitli işler ve bol malzemeli çözümlerden alır. Reçel Interactive 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur.
    İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktayız.